ÖneriOyun

Playstation Japon Oyunları İndirimi

Kur farkının giderek arttığı ve vergilerle oyuncuların üzüntülerinin de katlandığı şu günlerde, Playstation’ın her yıl yaptığı büyük indirimlerden biri çok iyi fiyatlarla geldi. Big in Japan, Japonya pazarından çıkmış ve çok ses getirmiş oyunları kötü pazarlama hamlelerinden ya da zamansız çıkışlarından dolayı oyuncularla buluşamamış harika oyunları güzel fiyatlarla sunmayı amaçlıyor. 16 Mart’a kadar sürecek indirimdeki oyunlardan işte birkaçı;

NieR: Automata Game of the YoRHa Edition

2017 yılının en iyi üç oyunu arasına kolaylıkla girebilecek olan Nier Automata, bütün DLClerinin toplandığı paketiyle yeniden oyunculara sunuldu. Azımsanmayacak kalitede sanat tasarımı ve yer yer değişen gameplayi ile sıkmadan zaman geçirebileceğiniz ve hikayesine derinlemesine daldığınızda felsesik sorularla uykuya dalacağınız bu oyun indirim dahilinde 134 Tl.

PERSONA 5

Esasında Dating Sim ve Dungeon Crawler mekaniklerinin birleşmesinden ortaya çıkan Persona serisi yıllar geçtikte çok ilginç bir seri olduğunu kanıtladı. Normal bir liseli öğrenciyken doğaüstü olaylarla karşılaştığımız ama aynı zamanda günlük yaşamamızı da sürdürdüğümüz bu oyun serisi bünyesinde bir çok cevher barındırıyor. Savaş için gerekli olan destek ekipmanlarını almak için part time işlere girdiğimiz, aşk hayatımızın şekillenmesi için sevgililer yaptığımız ama aynı zamanda da zorlayıcı taktiksel savaşlara girdiğimiz bu oyun 84 TL’lik fiyatıyla kaçırılmayacak fırsatlar arasında.

Neredeyse Bütün Resident Evil Serisi

Sayamayacağımız kadar oyunu olan, filmleriyle belli bir kesimi sevindirmiş belli bir kesimi de sinirlendirmiş olan Japonya pazarının en iddialı ismi olan Resident Evil’ın Playstation bünyesinde olan oyunların hepsi indirimde. Remake’in nasıl yapılacağı hakkında bir ders veren RE2 179TL (bence bunun için biraz daha beklemek gerekir) aksiyonuyla ön plana çıkan Resident Evil 5 ve 6 36şar Tl, seriye yeni bir soluk getiren Resident Evil 7 ise 64TL’lik fiyatıyla dikkat çekiyor. Veronica X, Revelation 1 ve 2 listedeki diğer isimlerden.

Nioh

Usta yönetmen Akira Kurosawa’nın tamamlanmamış senaryosundan uyarlanan Souls türündeki bu oyun sanat tasarımı ve zorluğuyla ilgi çekiyor. Diğer tüm souls oyunlarıyla aynı mekaniğe sahip bu oyunun normal sürümü 69 TL tüm DLCler dahil sürümü ise 114 TL

Yakuza Kiwami

Plus ile beraber bile verilen bu oyun 2016’nın en iyi dövüş oyunu. Adından da anlaşılacağı gibi bir yakuzayı canlandırdığımız bu oyunda çoklu dövüş sistemi, akıcı hikaye, dopdolu bir açık dünya ve yer yer absürtlük bizleri bekliyor.

Shadow of the Colossus

Ps2, Ps3 ve PS4’e çıkan bu oyun yıllar boyunca bizi mistik dünyasında misafir etti, tamamen boss dövüşlerinden oluşan ve esrarengiz bir evrene sahiplik eden bu oyun yer yer ağlamanızı yer yer neşe ile dolmanızı sağlayacak. RE2 REMAKE gibi mekaniksel yenilikler getirmese de 84TL’lik fiyatın hakkını vereceğini düşünüyorum.

FINAL FANTASY XV ROYAL EDITION

Başında dolu dolu 170 saat geçirdiğim bir oyun Final Fantasy XV, yapım sürecindeki talihsiz olaylar oyun çıktıktan sonra devam etse de harika bir deneyim sunan FFXV mükemmel bir oyun. İlk gerçek zamanlı aksiyona sahip Final Fantasy olmasının zorluklarını sırtlanmış ve asla baymayacak bir gameplay oluşturmuş bir yapım. Ana hikaye bittikten sonra bile zorlayıcı maceralara çıktığım ve o dünya içinde asla en güçlü olamadığım harika bir serüven. Eğer zamanında benim gibi normal sürümü aldıysanız ROYAL sürüme yükseltme (royal sürümü ek hikaye materyali ve dlcleri içeriyor) 34 Tl, tek başına ise 114 TL.

hypnotoad

Boş yapmayı ve çılgın göğüslü anime kızlarını severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu