AnimasyonDiziHaber

HBO Max’ta yayınlanacak Aquaman animasyon dizisi duyuruldu!

Netflix’in hızlı yükselişinin ardından büyük stüdyolar birbir kendi streaming servislerini kurmaya başladı. Kasım ayında kısıtlı ülkelerde erişime açılan Disney+‘ın ardından bu mayıs ayında Warner Media‘nın yeni streaming servisi HBO Max kullanıcılarla buluşacak. Servisin çıkışında 10.000 saatlik premium içerik bulunması hedefleniyor. Bu servis için birçok yeni proje duyuran Warner Media, bunların arasına yeni bir tane Aquaman animasyon dizisi ekledi.

Aquaman Animasyon Dizisi

Dizi, Aquaman: King of Atlantis olarak adlandırılacak ve gişede büyük bir başarıya imza atan Aquaman filminin yönetmeni James Wan tarafından yapımcılığı üstlenecek. Aquaman: King of Atlantis 3 bölümden oluşan bir mini dizi olacak. Her bölümde birbirinden bağımsız farklı hikayeler anlatılacak.

AQUAMAN / JASON MOMOA

Aquaman Animasyon Dizisinin Konusu

Dizi Aquaman‘in Atlantis kralı olarak göreve başladığı ilk günden itibaren yaptıklarını anlatacak. Yapacak bir sürü şeye yetişmesi gereken yeni kral şanslı ki ona destek çıkan Bilge Vulko ve suyu kontrol edebilen savaşçı prenses Mera gibi iki kraliyet danışmanı var. Aquaman; vicdansız yüzey sakinleriyle anlaşmak bir yana dursun, zamanın ötesinden gelen yaşlı kötüler ve onu tahtından etmek isteyen üvey kardeşi gibi zorluklarla yüzleşmek zorunda kalacak.

AQUAMAN / Vulko / Mera

Dizinin Yapımcıları

Dizinin baş yapımcılığını Aquaman filminin yönetmeni James Wan, Annabelle Comes Home filminin yapımcısı Michael Clear, Swamp Thing dizisinin yapımcısı Rob Hackett ve Teen Titans Go! dizisinin yapımcısı Sam Register üstlenecek. Victor Courtright (ThunderCats Roar!) ve Marly Halpern-Graser (Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles) ise dizinin showrunner’ları olacak.

Tüm streaming servisleri büyük bir hızla yeni ve orijinal içerikler üretmek için çalışıyor. Warner Media elinde bulundurduğu tüm markaları (Warner Bros., New Line, DC, CNN, TNT, TBS, truTV, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll, Rooster Teeth, Looney Tunes) bu işe dahil ederek bu alanı ne kadar önemsediğini göstermiş oldu. DC tarafından gelecek projeleri büyük bir heyecanla beklerken bu animasyon dizisini de iple çekiyorum. Siz ne dersiniz? Aquaman: King of Atlantis animasyon dizisini izler misiniz? HBO Max için heyecanlı mısınız? Bizimle görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Eray

Kendi halinde bir insan evladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu