Haber

CCXP 2019 Marvel Panelinden Öğrendiklerimiz

CCXP 2019 diğer bir şekilde Comic Con Experience 2019, Brezilya’nın São Paulo şehrinde gerçekleştirilen bir Comic Con etkinliği. 2014’ten beri düzenlenen bu Comic Con etkinliği bu yıl büyük stüdyoların katılımıyla dünya genelinde büyük bir olay haline gelmeyi başardı. Bugün CCXP 2019 Marvel panelinde, Marvel Stüdyolarının başkanı Kevin Feige‘in aktardığı bilgileri paylaşacağız.

The Falcon and the Winter Soldier ve WandaVision

The Falcon and the Winter Soldier ve WandaVision adında Disney+ için halihazırda geliştirilen iki diziden yeni görseller gösterildi. Resmi olarak yayınlanmayan bu görseller için elimizde sadece panelde bulunan fanların çektiği fotoğraflar var.


Sam’in Captain America’nın kalkanını devralması The Falcon and the Winter Soldier dizisinin merkezinde yer alacak.

Kaptan Amerika ve Falcon

WandaVision dizisinde Wanda’ya Scarlet Witch olarak hitap edilecek.

Wanda

Black Widow CCXP 19 Marvel Afişi

Black Widow

Öncelikle filmden yeni bir afişin gösterilmesiyle başlayan panelde Kevin Feige filmden birkaç detay paylaştı.

Panelde bahsedilenlere göre, normalde çizgi romanlarda Natasha ile evli olan Red Guardian karakterinin filmdeki Melina karakteriyle evli olacağı söylenmiş.

“Natasha Endgame’de dünyayı kurtardı. Bu filmde onun geçmişine daha fazla tanıklık etmeye, Budapeşte’de olanlara daha fazla tanıklık etmeye hazır olun.”

Moon Knight, Ms. Marvel ve She Hulk

Moon Knight, Ms. Marvel ve She Hulk dizilerinin 2020 yılının sonuna kadar Disney+ üzerinden yayınlanmaya hazır olacağı açıklandı.


Loki

Disney+ için hazırlanan dizinin çekimlerine yakında başlanacak.

Loki

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmi vizyona girmesinden önce ve sonra WandaVision dizisi dışında başka Disney+ dizilerini de etkileyecek.


The Eternals

  • Hikaye 7000 yıldan uzun bir sürede geçecek.
  • Celestialleri tam, gerçek muazzam güçlerinde göreceğiz.
  • Deviantlar çizgi romanlardaki görünüşlerinden çok daha farklı gözükecek.
The Eternals

CCXP 2019 Marvel panelinden gelen haberler bu kadardı. Bu haberleri anlık olarak almak isterseniz Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz. Bu yazı yayınlandığında son gününe girecek olan Comic Con Experience 2019 etkinliği Wonder Woman 84’ten ilk fragmanın gelmesiyle kapanışını yapacak. Marvel panelinden gelen haberleri beğendiniz mi? Marvel Evreninin gidişatından memnun musunuz? Aşağıda bulunan yorumlar kısmında buluşalım.

Eray

Kendi halinde bir insan evladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu